Surfcamps in Spanje

Vergelijk 90 surfcamps in Spanje en de 9 belangrijkste surfbestemmingen daar op wat de sites van de kampen nooit naast elkaar zetten: de golven per maand, de watertemperatuur en een gecontroleerde prijs voor een surfweek.

Waar surfen in Spanje

Elke bestemming in één oogopslag. Eerste lessen: de maanden met golven voor eerste lessen op de meeste dagen op de stranden daar (swelldata 1995–2025). Water: van de koudste tot de warmste maandmediaan (2015–2025).

BestemmingKampenSurfweek vanafEerste lessenWater
Fuerteventura (gemeten in Corralejo)30€ 255Apr–Nov18°C–23°C (65°F–73°F)
Cantabria (gemeten in Oyambre)21€ 270het hele jaar13°C–22°C (55°F–71°F)
Galicia (gemeten in Muxía)8€ 489geen data13°C–16°C (56°F–62°F)
Asturias (gemeten in Ribadesella)6€ 532geen data13°C–21°C (55°F–70°F)
Lanzarote (gemeten in Famara)6€ 435het hele jaar18°C–23°C (65°F–73°F)
Tenerife (gemeten in Costa Adeje)5€ 738Dec–Jan20°C–24°C (67°F–75°F)
Zarautz5€ 328het hele jaar13°C–23°C (55°F–73°F)
Gran Canaria (gemeten in Las Palmas)4€ 445het hele jaar19°C–23°C (66°F–74°F)
Sopela2niet gecontroleerdhet hele jaar13°C–22°C (55°F–72°F)

Maand per maand: waar de golven en het water goed zijn

Het aandeel dagen met golven voor het gekozen niveau in de belangrijkste surfplaats van elke bestemming (1995–2025), of de mediane zeetemperatuur van de maand (2015–2025). Zo rekenen we dit uit

Eerste lessen

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Fuerteventura45%44%44%57%72%84%77%82%85%70%52%48%
Cantabria87%86%92%96%95%95%97%97%96%94%90%88%
GaliciaGeen data voor beginners: voor dit dorp staat geen strand of beginnersrif in onze spotlijst.
AsturiasGeen data voor beginners: voor dit dorp staat geen strand of beginnersrif in onze spotlijst.
Lanzarote63%56%60%69%79%90%84%89%92%82%66%65%
Tenerife55%48%45%42%30%26%13%23%33%31%34%50%
Zarautz58%59%74%85%90%92%95%94%87%82%63%62%
Gran Canaria91%94%95%97%99%99%100%100%99%98%94%94%
Sopela83%84%90%96%96%96%97%97%96%94%88%87%

Beginners (groene golven)

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Fuerteventura4%5%5%11%20%32%21%31%35%17%11%6%
Cantabria49%49%62%75%83%84%87%88%79%71%51%51%
GaliciaGeen data voor beginners: voor dit dorp staat geen strand of beginnersrif in onze spotlijst.
AsturiasGeen data voor beginners: voor dit dorp staat geen strand of beginnersrif in onze spotlijst.
Lanzarote8%9%10%18%30%41%28%39%45%29%19%11%
Tenerife39%33%33%34%24%20%9%17%28%28%31%37%
Zarautz19%22%32%48%60%69%75%71%56%41%26%25%
Gran Canaria36%41%43%60%74%88%88%90%81%60%45%41%
Sopela44%45%59%74%82%84%87%87%79%68%48%48%

Gevorderden

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Fuerteventura68%63%70%74%77%66%78%68%63%73%66%69%
Cantabria72%72%70%60%45%34%28%34%53%66%73%70%
Galicia22%23%29%44%54%50%49%46%50%38%29%23%
Asturias33%32%41%45%43%38%33%35%46%46%35%34%
Lanzarote56%51%55%59%60%54%67%58%51%56%50%56%
Tenerife64%61%62%44%24%14%12%13%20%35%47%61%
Zarautz49%47%56%52%44%35%29%32%46%58%51%50%
Gran Canaria73%69%74%61%52%31%38%31%37%59%67%72%
Sopela72%70%71%61%47%36%30%35%54%67%74%73%

Water (°C)

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Fuerteventura191918192021222323232220
Cantabria131313141518212221191614
Galicia141413141516161616161615
Asturias131313141518212120181614
Lanzarote191918192021212223232220
Tenerife202020202122222324242321
Zarautz131313141620222322191614
Gran Canaria201919202122222323232221
Sopela131313141619222221191614

De 12 best beoordeelde van 90 surfcamps in Spanje

Gesorteerd op Google-beoordeling, gewogen naar het aantal beoordelingen erachter.

  1. Amigos Surf Camp · Cantabria · ★ 5/5 (706) · vanaf € 1.175 surfweek
  2. Mojo Surf Las Palmas · Gran Canaria · ★ 4.9/5 (2402) · vanaf € 445 surfweek
  3. Calima Surf Camp · Lanzarote · ★ 4.9/5 (1684) · vanaf € 435 surfweek
  4. Surf School Lanzarote Famara · Lanzarote · ★ 5/5 (322)
  5. Nomad Surf Camp Fuerteventura · Fuerteventura · ★ 4.9/5 (1050) · vanaf € 255 surfweek
  6. Lanzasurf Famara · Lanzarote · ★ 4.9/5 (674)
  7. NEXO Surfhouse · El Palmar · ★ 4.9/5 (556) · vanaf € 1.075 surfweek
  8. North Shore Zarautz Surf House · Zarautz · ★ 4.9/5 (425)
  9. Surfintrip · Fuerteventura · ★ 4.9/5 (392)
  10. Wave & Chill House · Fuerteventura · ★ 5/5 (179)
  11. Salinas Surf Camp · Asturias · ★ 4.9/5 (290)
  12. Blueadventure Surf Camp Fuerteventura · Fuerteventura · ★ 4.9/5 (254)

Alle 90 surfcamps in Spanje per bestemming

Fuerteventura (30)

Cantabria (21)

Galicia (8)

Asturias (6)

Lanzarote (6)

Tenerife (5)

Zarautz (5)

Gran Canaria (4)

Sopela (2)

Elders in Spanje

Veelgestelde vragen

Hoeveel surfcamps zijn er in Spanje?

findsurfcamp.com vergelijkt 90 surfcamps in Spanje. De 9 bestemmingen met een eigen pagina: Fuerteventura (30), Cantabria (21), Galicia (8), Asturias (6), Lanzarote (6), Tenerife (5), Zarautz (5), Gran Canaria (4), Sopela (2).

Wat kost een surfweek in Spanje?

De goedkoopste gecontroleerde surfweek die we vonden kost € 255 per persoon bij Nomad Surf Camp Fuerteventura in Fuerteventura: 6-8 nachten met surflessen, zoals de site van het kamp het vermeldt. Voor 42 van de 90 kampen hebben we een gecontroleerde surfweekprijs; de rest is nog niet gecontroleerd.

Waar in Spanje zijn golven voor eerste lessen het betrouwbaarst?

Cantabria, Lanzarote, Zarautz, Gran Canaria en Sopela: op de meeste dagen golven voor eerste lessen in elke maand van het jaar, geschat voor de stranden uit swelldata van 1995-2025.

Waar is het water het warmst in Spanje?

In Tenerife, waar de zee in Sep 24°C (75°F) haalt. Het koudst is Zarautz, met 13°C (55°F) in Feb. Maandmedianen 2015-2025.

Surfcamps per bestemming