Surfcamps in Portugal

Vergelijk 75 surfcamps in Portugal en de 6 belangrijkste surfbestemmingen daar op wat de sites van de kampen nooit naast elkaar zetten: de golven per maand, de watertemperatuur en een gecontroleerde prijs voor een surfweek.

Waar surfen in Portugal

Elke bestemming in één oogopslag. Eerste lessen: de maanden met golven voor eerste lessen op de meeste dagen op de stranden daar (swelldata 1995–2025). Water: van de koudste tot de warmste maandmediaan (2015–2025).

BestemmingKampenSurfweek vanafEerste lessenWater
Algarve (gemeten in Sagres)28€ 295het hele jaar16°C–19°C (60°F–67°F)
Peniche18€ 340het hele jaar14°C–18°C (58°F–65°F)
Ericeira17€ 510het hele jaar14°C–18°C (58°F–64°F)
Costa da Caparica4€ 538het hele jaar15°C–18°C (58°F–65°F)
Alentejo (gemeten in Porto Covo)3€ 432Mrt–Nov15°C–18°C (59°F–65°F)
Azores (gemeten in Ponta Delgada (Azores south coast))2€ 1.099geen maand op de meeste dagen16°C–24°C (62°F–75°F)

Maand per maand: waar de golven en het water goed zijn

Het aandeel dagen met golven voor het gekozen niveau in de belangrijkste surfplaats van elke bestemming (1995–2025), of de mediane zeetemperatuur van de maand (2015–2025). Zo rekenen we dit uit

Eerste lessen

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Algarve96%96%96%97%97%96%96%96%96%97%96%94%
Peniche98%98%99%99%100%99%99%100%100%99%98%99%
Ericeira94%94%96%99%100%100%100%100%100%98%97%93%
Costa da Caparica67%70%75%84%95%98%98%99%95%82%78%68%
Alentejo44%47%55%68%85%94%96%95%87%67%55%49%
Azores49%45%40%46%46%45%38%41%39%43%41%41%

Beginners (groene golven)

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Algarve66%67%75%82%92%92%92%92%90%84%77%67%
Peniche66%65%68%77%86%91%94%93%86%75%65%67%
Ericeira55%61%69%81%95%97%98%99%94%79%74%61%
Costa da Caparica24%29%33%48%66%81%89%88%73%51%42%30%
Alentejo10%11%15%26%40%55%61%64%46%28%20%13%
Azores21%20%19%24%30%35%33%34%27%25%22%19%

Gevorderden

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Algarve81%80%79%63%46%33%29%28%40%62%72%78%
Peniche90%89%90%82%73%61%57%54%68%83%87%90%
Ericeira92%90%91%88%80%67%64%62%74%86%90%89%
Costa da Caparica59%59%64%65%59%47%43%40%54%61%61%61%
Alentejo38%40%46%51%52%43%39%34%46%49%46%45%
Azores35%29%28%26%17%10%2%5%13%21%22%25%

Water (°C)

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Algarve161616161718181819191917
Peniche151514151617181818181716
Ericeira151514151617171718171716
Costa da Caparica151515161718181818181716
Alentejo151515161717181818181817
Azores181716171820222424222018

De 12 best beoordeelde van 75 surfcamps in Portugal

Gesorteerd op Google-beoordeling, gewogen naar het aantal beoordelingen erachter.

  1. G3Store Surf Center · Peniche · ★ 5/5 (394) · vanaf € 340 surfweek
  2. Gota Dagua Portugal · Costa da Caparica · ★ 4.9/5 (954) · vanaf € 429 Alleen verblijf, zonder lessen
  3. Algarve Watersport Surf Camp · Algarve · ★ 4.9/5 (764) · vanaf € 780 surfweek
  4. Silver Coast Surf School · Peniche · ★ 5/5 (252)
  5. PURE Surf House Caparica · Costa da Caparica · ★ 4.9/5 (399) · vanaf € 558 surfweek
  6. PURE Beachfront Caparica · Costa da Caparica · ★ 4.9/5 (399) · vanaf € 538 surfweek
  7. Lost Caparica Surf House · Costa da Caparica · ★ 4.9/5 (297)
  8. TSE Surf Mansion Lagos · Algarve · ★ 4.9/5 (287)
  9. Algarve Surf Camp Sagres · Algarve · ★ 4.9/5 (222) · vanaf € 490 surfweek
  10. Wavy Surf Camp · Algarve · ★ 4.8/5 (763) · vanaf € 470 surfweek
  11. Tiny Whale Surf Lodge · Algarve · ★ 4.9/5 (195) · vanaf € 1.535 surfweek
  12. Soul & Surf Portugal · Algarve · ★ 4.9/5 (176)

Alle 75 surfcamps in Portugal per bestemming

Algarve (28)

Peniche (18)

Ericeira (17)

Costa da Caparica (4)

Alentejo (3)

Azores (2)

Elders in Portugal

Veelgestelde vragen

Hoeveel surfcamps zijn er in Portugal?

findsurfcamp.com vergelijkt 75 surfcamps in Portugal. De 6 bestemmingen met een eigen pagina: Algarve (28), Peniche (18), Ericeira (17), Costa da Caparica (4), Alentejo (3), Azores (2).

Wat kost een surfweek in Portugal?

De goedkoopste gecontroleerde surfweek die we vonden kost € 295 per persoon bij Amado Surf Camp in Algarve: 6-8 nachten met surflessen, zoals de site van het kamp het vermeldt. Voor 36 van de 75 kampen hebben we een gecontroleerde surfweekprijs; de rest is nog niet gecontroleerd.

Waar in Portugal zijn golven voor eerste lessen het betrouwbaarst?

Algarve, Peniche, Ericeira en Costa da Caparica: op de meeste dagen golven voor eerste lessen in elke maand van het jaar, geschat voor de stranden uit swelldata van 1995-2025.

Waar is het water het warmst in Portugal?

In Azores, waar de zee in Sep 24°C (75°F) haalt. Het koudst is Peniche, met 14°C (58°F) in Mrt. Maandmedianen 2015-2025.

Surfcamps per bestemming