Surfcamp Costa da Caparica: 4 surfcamps vergeleken (2026)

Vergelijk 4 surfcamps in Costa da Caparica, Portugal: beoordeeld met 4.9/5, 4-8ft swell. Beoordelingen, surfcondities en seizoen naast elkaar.

Caparica (2) · Caparica Beach (1) · Praia da Costa da Caparica (1)

Maaltijden inbegrepen bij 4 van de 4 kampen die het vermelden. Yoga bij 4 kampen. Videoanalyse bij 3 kampen. Volgens de website van elk kamp.

Wanneer gaan: golven per maand

Hoe vaak elk surfdorp hier golven heeft voor elk niveau, per maand, 1995–2025. Eerste lessen zijn in het schuim vlak bij de kust en staan daarom in woorden; de andere niveaus heten naar wat je kunt en naar de golfhoogte op je lichaam. Welk niveau heb ik? · Zo rekenen we dit uit

Costa da Caparica · 4 kampen

Eerste lessen (schuim vlak bij de kust): Bijna elke dag: Mei–Sep. De meeste dagen: Okt–Apr.

% dagenJanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Eerste lessen67%70%75%84%95%98%98%99%95%82%78%68%
Te klein0%0%0%0%0%1%1%1%1%0%0%0%
Te groot33%30%25%16%5%1%1%0%4%18%22%32%
Beginners (groene golven)24%29%33%48%66%81%89%88%73%51%42%30%
Gevorderden59%59%64%65%59%47%43%40%54%61%61%61%
Ervaren surfers80%77%72%54%36%22%15%17%33%56%67%77%

Beginners (groene golven) (knie- tot borsthoog): de meeste dagen in Mei–Okt · Gevorderden (borsthoog tot net boven je hoofd): de meeste dagen in Sep–Mei · Ervaren surfers (hoofdhoog en hoger): de meeste dagen in Okt–Apr

Modelschatting: geen geschikte boei binnen 50 km om ze mee te vergelijken.

Dagen zonder golven voor eerste lessen zijn te klein als elke beginnersspot onder 0,5 m blijft, en te groot als er geen in de band van 0,5 tot 2 m zit en er één boven ligt. De andere niveaus tellen naar de wand van de golf bij de piek: beginners op groene golven 0,6–1,2 m, gevorderden 1,2–2 m, ervaren surfers vanaf 1,5 m.

  1. 1. PURE Beachfront Caparica

    ★ 4.9/5 (399 beoordelingen) · Caparica

    Het huis van PURE aan het strand van Costa da Caparica, de lange beach break aan de overkant van de rivier vanuit Lissabon. Ontbijt is inbegrepen, en een sportschool, videoanalyse, yoga, SUP en uitstapjes lopen rond de surfsessies.

    Halfpension · Suite · Glamping · Yoga · SUP · Video-analyse · Excursies · Fitness

  2. 2. PURE Surf House Caparica

    ★ 4.9/5 (399 beoordelingen) · Caparica

    Een surfhuis in Caparica. Ontbijt inbegrepen. Yoga, skaten, SUP, videoanalyse, excursies en een sportschool horen bij het surfen. Verblijven zijn vaste weekpakketten.

    Halfpension · Suite · Glamping · Yoga · Skateboarden · SUP · Video-analyse · Excursies · Fitness

  3. 3. Gota Dagua Portugal

    ★ 4.9/5 (954 beoordelingen) · Caparica Beach

    Een surfhuis naast Caparica Beach in Costa da Caparica. Ontbijt en diner inbegrepen. Yoga, videoanalyse, theorielessen en skaten horen bij het surfen. Verblijven zijn vaste weekpakketten.

    Halfpension · Yoga · Video-analyse · Skateboarden

  4. 4. Lost Caparica Surf House

    ★ 4.9/5 (297 beoordelingen) · Praia da Costa da Caparica

    Surfhuis in Costa da Caparica, twintig minuten van Lissabon, met een programma rond lessen en guiding op de lange beach break ervoor.

Veelgestelde vragen

Hoeveel surfcamps zijn er in Costa da Caparica?

findsurfcamp.com vergelijkt 4 surfcamps in Costa da Caparica.

Wat kost een surfweek in Costa da Caparica?

De goedkoopste gecontroleerde surfweek die we vonden kost € 538 per persoon bij PURE Beachfront Caparica: 6-8 nachten met surflessen, zoals de site van het kamp het vermeldt. 2 van de 4 kampen hier publiceren een surfweekprijs die we hebben gecontroleerd. De prijzen hebben we in oktober 2026 op de site van elk kamp gelezen.

Wanneer zijn er in Costa da Caparica golven voor eerste lessen?

Costa da Caparica: Bijna elke dag: Mei–Sep. De meeste dagen: Okt–Apr. Geschat voor de stranden uit swelldata van 1995-2025.

Hoe warm is het water in Costa da Caparica?

In Costa da Caparica is de zee tussen 15°C (58°F) in Feb en 18°C (65°F) in Sep: maandmedianen van de zeewatertemperatuur, 2015-2025.

Welk vliegveld ligt het dichtst bij Costa da Caparica?

Lisbon Humberto Delgado Airport (LIS) is voor alle kampen hier het dichtstbijzijnde vliegveld, ongeveer 30 minuten met de auto.

Surfcamps per bestemming