Surfcamp Zarautz, Spanje: 5 surfcamps vergeleken (2026)

Vergelijk 5 surfcamps in Zarautz, Spanje: beoordeeld met 4.7/5, 3-7ft swell. Beoordelingen, surfcondities en seizoen naast elkaar.

Maaltijden inbegrepen bij 3 van de 3 kampen die het vermelden. Yoga bij 4 kampen. Volgens de website van elk kamp.

Wanneer gaan: golven per maand

Hoe vaak elk surfdorp hier golven heeft voor elk niveau, per maand, 1995–2025. Eerste lessen zijn in het schuim vlak bij de kust en staan daarom in woorden; de andere niveaus heten naar wat je kunt en naar de golfhoogte op je lichaam. Welk niveau heb ik? · Zo rekenen we dit uit

Zarautz · 5 kampen

Eerste lessen (schuim vlak bij de kust): Bijna elke dag: Apr–Sep. De meeste dagen: Okt–Mrt.

% dagenJanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Eerste lessen58%59%74%85%90%92%95%94%87%82%63%62%
Te klein1%0%2%2%4%5%3%3%3%2%1%1%
Te groot41%41%24%13%6%3%2%3%10%16%36%37%
Beginners (groene golven)19%22%32%48%60%69%75%71%56%41%26%25%
Gevorderden49%47%56%52%44%35%29%32%46%58%51%50%
Ervaren surfers76%76%60%45%31%19%13%18%34%53%71%71%

Beginners (groene golven) (knie- tot borsthoog): de meeste dagen in Mei–Sep · Gevorderden (borsthoog tot net boven je hoofd): de meeste dagen in Mrt–Apr, Okt–Dec · Ervaren surfers (hoofdhoog en hoger): de meeste dagen in Okt–Mrt

Vergeleken met de boei Donostia, op 34 km, over 2022-2025: de dagen voor eerste lessen wijken gemiddeld 4 punten per maand af.

Dagen zonder golven voor eerste lessen zijn te klein als elke beginnersspot onder 0,5 m blijft, en te groot als er geen in de band van 0,5 tot 2 m zit en er één boven ligt. De andere niveaus tellen naar de wand van de golf bij de piek: beginners op groene golven 0,6–1,2 m, gevorderden 1,2–2 m, ervaren surfers vanaf 1,5 m.

Wat een surfweek in Zarautz kost

Van € 328 tot € 540 per persoon, mediaan € 428: de laagste prijs voor een week met surflessen die 3 van de 5 kampen publiceren.

Laagste gepubliceerde surfweken

  • Good People Surf Zarautz · vanaf € 328 (verblijf € 179 + surfcursus € 149 · 7 nachten · gedeelde kamer · ontbijt · 3 surflessen (4.5 u) · board en wetsuit)
  • Surfblend Surfcamp Zarautz · vanaf € 428 (verblijf € 299 + surfcursus € 129 · 7 nachten · gedeelde kamer · 3 surflessen · board en wetsuit)
  • Zarautz Surf House · vanaf € 540 (6 nachten · ontbijt · dagelijkse surfles · board en wetsuit)

Cijfers van de eigen website van elk kamp, met de datum op zijn pagina. Kamer, seizoen en inbegrepen zaken verschillen: vergelijk het pakket, niet alleen de prijs.

  1. 1. Good People Surf Zarautz

    ★ 4.7/5 (178 beoordelingen) · Zarautz

    Een zomers tentenkamp op Gran Camping Zarautz, tussen de wijngaarden boven het 2,5 km lange strand van dit Baskische stadje, vlak bij San Sebastián. Je slaapt in tweepersoonstenten, canvas Boutique-tenten of grotere Glampingtenten met bedden en stroom. Ontbijt is elke dag inbegrepen, diners en een wekelijkse BBQ zijn optioneel. Yoga, surfskatelessen en een uitje naar een ciderhuis vullen de week, en de lessen worden gegeven in het Engels, Duits, Nederlands en Spaans. De weken lopen van zaterdag tot zaterdag, van half juni tot half september.

    Glamping · Yoga · Skateboarden · Excursies

  2. 2. Surfblend Surfcamp Zarautz

    Tentencamp alleen voor volwassenen (18+) op Camping Talai Mendi in Zarautz, op 5 minuten lopen van de zee, gerund door de eigen crew van de organisator, met een bar. Je deelt een Comfort Tent met twee eenpersoonsbedden. Het basispakket omvat 7 nachten vanaf zaterdag, een welkomstdrankje, activiteiten en gebruik van skateboards; surfles is een optie die je vooraf boekt: theorie plus 3 of 5 lessen van 1,5 uur met gecertificeerde instructeurs, met board en wetsuit tijdens de les. Halfpension (dagelijks ontbijt en 4 diners) is ook een optie. Open van juni tot augustus.

  3. 3. Zarautz Surf House

    ★ 4.6/5 (208 beoordelingen) · Zarautz

    Een gerenoveerde villa uit de jaren 1860 in Zarautz met een café beneden, gedeelde kamers voor 6, 8 of 12 en privékamers voor 2 of 4 met badkamer. De surfweek is 6 nachten of meer met dagelijks 90 minuten les en ontbijtbuffet; buiten juli en augustus zijn er weekendpakketten, en het huis is het hele jaar open.

  4. 4. North Shore Zarautz Surf House

    ★ 4.9/5 (425 beoordelingen) · Zarautz · vanaf € 200 per trip

    Een villa van drie verdiepingen in het centrum van Zarautz, omgebouwd tot surfhuis, op loopafstand van het strand. Het kamp voor volwassenen vanaf 18 is een week van 6 nachten met ontbijt en elke dag 90 minuten les inclusief materiaal, de hele zomer tot half september; er zijn ook weekendkampen.

  5. 5. PURE Zarautz

    Een surfhuis in Zarautz. Ontbijt en diner inbegrepen. Yoga, skaten, SUP, excursies en duiken horen bij het surfen. Verblijven zijn vaste weekpakketten.

    Halfpension · Suite · Glamping · Yoga · Skateboarden · SUP · Excursies

Veelgestelde vragen

Hoeveel surfcamps zijn er in Zarautz?

findsurfcamp.com vergelijkt 5 surfcamps in Zarautz.

Wat kost een surfweek in Zarautz?

Van € 328 tot € 540 per persoon, mediaan € 428: de laagste prijs voor een week met surflessen die 3 van de 5 kampen publiceren. De prijzen hebben we in oktober 2026 op de site van elk kamp gelezen.

Wanneer zijn er in Zarautz golven voor eerste lessen?

Zarautz: Bijna elke dag: Apr–Sep. De meeste dagen: Okt–Mrt. Geschat voor de stranden uit swelldata van 1995-2025.

Hoe warm is het water in Zarautz?

In Zarautz is de zee tussen 13°C (55°F) in Feb en 23°C (73°F) in Aug: maandmedianen van de zeewatertemperatuur, 2015-2025.

Welk vliegveld ligt het dichtst bij Zarautz?

San Sebastián Airport (EAS) is voor alle kampen hier het dichtstbijzijnde vliegveld, ongeveer 30 minuten met de auto.

Surfcamps per bestemming