Surfcamp Sopela, Spanje: 2 surfcamps vergeleken (2026)

Vergelijk 2 surfcamps in Sopela, Spanje: beoordeeld met 4.7/5, 3-7ft swell. Beoordelingen, surfcondities en seizoen naast elkaar.

Maaltijden inbegrepen bij 2 van de 2 kampen die het vermelden. Yoga bij 2 kampen. Volgens de website van elk kamp.

Wanneer gaan: golven per maand

Hoe vaak elk surfdorp hier golven heeft voor elk niveau, per maand, 1995–2025. Eerste lessen zijn in het schuim vlak bij de kust en staan daarom in woorden; de andere niveaus heten naar wat je kunt en naar de golfhoogte op je lichaam. Welk niveau heb ik? · Zo rekenen we dit uit

Sopela · 2 kampen

Eerste lessen (schuim vlak bij de kust): Bijna elke dag: Mrt–Dec. De meeste dagen: Jan–Feb.

% dagenJanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Eerste lessen83%84%90%96%96%96%97%97%96%94%88%87%
Te klein1%0%1%2%3%4%3%3%3%1%1%1%
Te groot16%16%9%2%1%0%0%0%1%5%11%12%
Beginners (groene golven)44%45%59%74%82%84%87%87%79%68%48%48%
Gevorderden72%70%71%61%47%36%30%35%54%67%74%73%
Ervaren surfers76%76%62%44%30%18%14%18%33%52%71%71%

Beginners (groene golven) (knie- tot borsthoog): de meeste dagen in Mrt–Okt · Gevorderden (borsthoog tot net boven je hoofd): de meeste dagen in Sep–Apr · Ervaren surfers (hoofdhoog en hoger): de meeste dagen in Okt–Mrt

Vergeleken met de boei Bilbao-Vizcaya, op 28 km, over 2022-2025: de dagen voor eerste lessen wijken gemiddeld 4 punten per maand af.

Dagen zonder golven voor eerste lessen zijn te klein als elke beginnersspot onder 0,5 m blijft, en te groot als er geen in de band van 0,5 tot 2 m zit en er één boven ligt. De andere niveaus tellen naar de wand van de golf bij de piek: beginners op groene golven 0,6–1,2 m, gevorderden 1,2–2 m, ervaren surfers vanaf 1,5 m.

  1. 1. Moana Surf House

    ★ 4.7/5 (592 beoordelingen) · Sopelana

    Een eco-surfhostel in Sopela, 400 meter van het strand van Sopelana en 12 km van Bilbao, met 23 kamers van tweepersoonskamers tot slaapzalen van 8, allemaal met eigen badkamer, een spa en 2000 m² tuin. Het 6-daagse pakket omvat ontbijt, 10 uur les, dagelijks yoga en de luchthaventransfer; het loopt het hele jaar.

    Yoga

  2. 2. Moana Surf Hostel

    Surfhostel in een gerestaureerde Baskische boerderij in Urduliz, in 10.000 m² tuin, op 1,3 km van de metro naar Bilbao en een paar minuten van de stranden van Sopelana en Barrika, met 75 plaatsen in 12 gedeelde en privékamers, een skatepark en een yogaplatform buiten. Het zomerpakket verblijf en surfen (juli tot september) omvat 7 dagen in een gedeelde kamer met ontbijt, een surfcursus van 14 uur in Sopelana met al het materiaal en verzekering, yogalessen en ophalen van de luchthaven, het treinstation of busstation. Het huis ontvangt ook kinderkampen en schoolgroepen.

Veelgestelde vragen

Hoeveel surfcamps zijn er in Sopela?

findsurfcamp.com vergelijkt 2 surfcamps in Sopela.

Wanneer zijn er in Sopela golven voor eerste lessen?

Sopela: Bijna elke dag: Mrt–Dec. De meeste dagen: Jan–Feb. Geschat voor de stranden uit swelldata van 1995-2025.

Hoe warm is het water in Sopela?

In Sopela is de zee tussen 13°C (55°F) in Mrt en 22°C (72°F) in Aug: maandmedianen van de zeewatertemperatuur, 2015-2025.

Welk vliegveld ligt het dichtst bij Sopela?

Bilbao Airport (BIO) is voor alle kampen hier het dichtstbijzijnde vliegveld, ongeveer 20-25 minuten met de auto.

Surfcamps per bestemming