Surfcamp Tamarindo: 5 surfcamps vergeleken (2026)

Vergelijk 5 surfcamps in Tamarindo, Costa Rica: beoordeeld met 4.6/5, 4-5ft swell. Beoordelingen, surfcondities en seizoen naast elkaar.

Maaltijden inbegrepen bij 4 van de 4 kampen die het vermelden. Yoga bij 4 kampen. Videoanalyse bij 2 kampen. Volgens de website van elk kamp.

Wanneer gaan: golven per maand

Hoe vaak elk surfdorp hier golven heeft voor elk niveau, per maand, 1995–2025. Eerste lessen zijn in het schuim vlak bij de kust en staan daarom in woorden; de andere niveaus heten naar wat je kunt en naar de golfhoogte op je lichaam. Welk niveau heb ik? · Zo rekenen we dit uit

Tamarindo · 5 kampen

Eerste lessen (schuim vlak bij de kust): Bijna elke dag: Mei–Jun, Aug–Sep. De meeste dagen: Jul, Okt–Apr.

% dagenJanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Eerste lessen79%77%74%73%85%87%79%86%88%83%77%75%
Te klein21%23%26%27%15%13%21%14%11%14%22%25%
Te groot0%0%0%0%0%0%0%0%1%3%1%0%
Beginners (groene golven)48%61%60%56%52%56%57%65%56%51%56%51%
Gevorderden34%21%23%24%35%31%23%20%32%35%23%26%
Ervaren surfers10%5%4%4%8%9%6%4%12%13%5%6%

Beginners (groene golven) (knie- tot borsthoog): de meeste dagen in Feb–Dec · Gevorderden (borsthoog tot net boven je hoofd): geen maand op de meeste dagen · Ervaren surfers (hoofdhoog en hoger): geen maand op de meeste dagen

Modelschatting: geen geschikte boei binnen 50 km om ze mee te vergelijken.

Dagen zonder golven voor eerste lessen zijn te klein als elke beginnersspot onder 0,5 m blijft, en te groot als er geen in de band van 0,5 tot 2 m zit en er één boven ligt. De andere niveaus tellen naar de wand van de golf bij de piek: beginners op groene golven 0,6–1,2 m, gevorderden 1,2–2 m, ervaren surfers vanaf 1,5 m.

  1. 1. Dreamsea Surf Camp Costa Rica

    ★ 4.3/5 (268 beoordelingen)

    Een open junglekamp in Tamarindo met weken van zeven nachten, vijf surflessen en dagelijks yoga, in slaapzalen en privékamers. Ontbijt en diner inbegrepen.

  2. 2. Iguana Surf Camp

    ★ 4.9/5 (1749 beoordelingen)

    Een boetiekhotel aan het strand in Tamarindo met een zwembad op het dak en surfweken van zaterdag tot zaterdag, dagelijkse lessen, gedeelde en privékamers en videoanalyse. Ontbijt inbegrepen.

  3. 3. La Botella de Leche

    ★ 4.7/5 (1549 beoordelingen)

    Het eerste hostel van Tamarindo, open sinds 2001, met een eigen surfschool en surfkampen van vier tot acht dagen in zijn kamers en slaapzalen, met gebruik van een board, yoga en een pakket surffoto's. Ontbijt inbegrepen.

  4. 4. Playa Grande Surf Camp

    ★ 4.7/5 (85 beoordelingen)

    Een surfhostel 200 meter van Playa Grande, aan de overkant van de riviermonding tegenover Tamarindo, met slaapzalen, cabinas, boomhutten en een appartement, en surfweken met groepslessen. Er is yoga.

  5. 5. Witch's Rock Surf Camp

    ★ 4.5/5 (551 beoordelingen)

    Een surfkamp aan het strand van Tamarindo sinds 2001, met 20 kamers en een hotel aan de overkant; dagelijkse coaching, boards en de rit naar het vliegveld op zaterdag horen bij de week. Ontbijt inbegrepen, met yoga en videoanalyse.

Veelgestelde vragen

Hoeveel surfcamps zijn er in Tamarindo?

findsurfcamp.com vergelijkt 5 surfcamps in Tamarindo.

Wat kost een surfweek in Tamarindo?

De goedkoopste gecontroleerde surfweek die we vonden kost US$ 445 per persoon bij Dreamsea Surf Camp Costa Rica: 6-8 nachten met surflessen, zoals de site van het kamp het vermeldt. 2 van de 5 kampen hier publiceren een surfweekprijs die we hebben gecontroleerd. De prijzen hebben we in oktober 2026 op de site van elk kamp gelezen.

Wanneer zijn er in Tamarindo golven voor eerste lessen?

Tamarindo: Bijna elke dag: Mei–Jun, Aug–Sep. De meeste dagen: Jul, Okt–Apr. Geschat voor de stranden uit swelldata van 1995-2025.

Hoe warm is het water in Tamarindo?

In Tamarindo is de zee tussen 28°C (82°F) in Jan en 29°C (85°F) in Mei: maandmedianen van de zeewatertemperatuur, 2015-2025.

Welk vliegveld ligt het dichtst bij Tamarindo?

Daniel Oduber Quirós International Airport (LIR) is voor alle kampen hier het dichtstbijzijnde vliegveld, ongeveer 80-85 minuten met de auto.

Surfcamps per bestemming