Surfcamp Seminyak, Indonesië: 4 surfcamps vergeleken (2026)

Vergelijk 4 surfcamps in Seminyak, Indonesië: beoordeeld met 4.9/5, 4-6ft swell. Beoordelingen, surfcondities en seizoen naast elkaar.

Maaltijden inbegrepen bij 4 van de 4 kampen die het vermelden (2 met volpension). Yoga bij 4 kampen. Videoanalyse bij 2 kampen. Volgens de website van elk kamp.

Wanneer gaan: golven per maand

Hoe vaak elk surfdorp hier golven heeft voor elk niveau, per maand, 1995–2025. Eerste lessen zijn in het schuim vlak bij de kust en staan daarom in woorden; de andere niveaus heten naar wat je kunt en naar de golfhoogte op je lichaam. Welk niveau heb ik? · Zo rekenen we dit uit

Seminyak · 4 kampen

Eerste lessen (schuim vlak bij de kust): Bijna elke dag: Okt–Apr. De meeste dagen: Mei–Sep.

% dagenJanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Eerste lessen88%86%93%92%82%71%63%69%69%86%97%92%
Te klein0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Te groot12%14%7%8%18%29%37%31%31%14%3%8%
Beginners (groene golven)17%19%19%12%8%4%2%2%3%13%26%27%
Gevorderden74%71%74%77%66%56%49%60%67%73%71%67%
Ervaren surfers48%47%47%56%74%82%90%86%78%56%36%37%

Beginners (groene golven) (knie- tot borsthoog): geen maand op de meeste dagen · Gevorderden (borsthoog tot net boven je hoofd): de meeste dagen in Aug–Jun · Ervaren surfers (hoofdhoog en hoger): de meeste dagen in Apr–Okt

De meeste dagen is de golf bij de piek hoger dan borsthoog op elke spot op onze lijst voor dit niveau. Ze liggen allemaal open voor de deining: verder naar binnen of in beschutte hoeken kunnen kleinere golven staan die het model niet ziet.

Modelschatting: geen geschikte boei binnen 50 km om ze mee te vergelijken.

Surf Goddess Retreats zegt: "the dry season (May to September) is generally the best for beginners, especially on the west coast beaches". Onze cijfers geven in die maanden minder dagen voor eerste lessen dan in de rest van het jaar: zie ze als richtlijn. (pagina van het kamp)

Dagen zonder golven voor eerste lessen zijn te klein als elke beginnersspot onder 0,5 m blijft, en te groot als er geen in de band van 0,5 tot 2 m zit en er één boven ligt. De andere niveaus tellen naar de wand van de golf bij de piek: beginners op groene golven 0,6–1,2 m, gevorderden 1,2–2 m, ervaren surfers vanaf 1,5 m.

  1. 1. Surf Goddess Retreats

    ★ 4.9/5 (293 beoordelingen)

    Een surfretreat alleen voor vrouwen in Seminyak, sinds 2003 actief en gericht op leren surfen. Het pakket van zes nachten omvat groepslessen of begeleide trips met drie leerlingen per instructeur, een boottocht naar een rustige golf, dagelijks yoga, onbeperkt spabehandelingen en alle maaltijden op twee na, in villa's met zwembaden.

  2. 2. Kima Surf Seminyak

    ★ 4.9/5 (1220 beoordelingen) · Seminyak · vanaf € 20 per nacht

    Het zusterkamp in Seminyak van het resort in Canggu, met les op de beach breaks langs het stuk Kuta-Seminyak.

    Yoga

  3. 3. Bliss Sanctuary for Women Seminyak

    ★ 5/5 (4 beoordelingen)

    Een retreathuis alleen voor vrouwen in een rustig doodlopend straatje in het centrum van Seminyak, zonder stellen of kinderen, met een zwembad, een eigen yogashala en een massagepaviljoen. Het surfpakket voegt privélessen met je eigen instructeur toe aan de onbeperkte yoga, massages en maaltijden van het huis, en elke gast heeft een eigen kamer.

  4. 4. PURE Seminyak

    vanaf € 61 per nacht

    Een surfhuis in Seminyak. Ontbijt inbegrepen. Yoga, SUP, theorielessen, videoanalyse, excursies en fietsen horen bij het surfen. Verblijven zijn vaste weekpakketten.

    Alle maaltijden · Suite · Yoga · SUP · Video-analyse · Excursies

Veelgestelde vragen

Hoeveel surfcamps zijn er in Seminyak?

findsurfcamp.com vergelijkt 4 surfcamps in Seminyak.

Wat kost een surfweek in Seminyak?

De goedkoopste gecontroleerde surfweek die we vonden kost US$ 3.199 per persoon bij Surf Goddess Retreats: 6-8 nachten met surflessen, zoals de site van het kamp het vermeldt. 1 van de 4 kampen hier publiceert een surfweekprijs die we hebben gecontroleerd. De prijzen hebben we in oktober 2026 op de site van elk kamp gelezen.

Wanneer zijn er in Seminyak golven voor eerste lessen?

Seminyak: Bijna elke dag: Okt–Apr. De meeste dagen: Mei–Sep. Geschat voor de stranden uit swelldata van 1995-2025.

Hoe warm is het water in Seminyak?

In Seminyak is de zee tussen 26°C (79°F) in Aug en 30°C (85°F) in Mrt: maandmedianen van de zeewatertemperatuur, 2015-2025.

Welk vliegveld ligt het dichtst bij Seminyak?

Denpasar I Gusti Ngurah Rai International Airport (DPS) is voor alle kampen hier het dichtstbijzijnde vliegveld, ongeveer 15-45 minuten met de auto.

Surfcamps per bestemming