Surfcamp Santa Teresa: 11 surfcamps vergeleken (2026)

Vergelijk 11 surfcamps in Santa Teresa, Costa Rica: beoordeeld met 4.7/5, 4-5ft swell. Beoordelingen, surfcondities en seizoen naast elkaar.

Playa Santa Teresa (1) · Playa Carmen (1) · Santa Teresa (1)

Maaltijden inbegrepen bij 11 van de 11 kampen die het vermelden. Yoga bij 10 kampen. Videoanalyse bij 5 kampen. Volgens de website van elk kamp.

Wanneer gaan: golven per maand

Hoe vaak elk surfdorp hier golven heeft voor elk niveau, per maand, 1995–2025. Eerste lessen zijn in het schuim vlak bij de kust en staan daarom in woorden; de andere niveaus heten naar wat je kunt en naar de golfhoogte op je lichaam. Welk niveau heb ik? · Zo rekenen we dit uit

Santa Teresa · 11 kampen

Eerste lessen (schuim vlak bij de kust): Bijna elke dag: Mei–Jun, Aug–Okt. De meeste dagen: Jul, Nov–Apr.

% dagenJanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Eerste lessen61%64%71%79%88%86%83%87%85%86%80%62%
Te klein39%36%29%21%11%13%17%13%15%13%20%38%
Te groot0%0%0%0%1%1%0%0%0%1%0%0%
Beginners (groene golven)88%93%88%79%68%68%76%79%67%68%86%87%
Gevorderden33%37%61%78%85%87%79%84%85%81%62%41%
Ervaren surfers4%7%17%34%49%50%43%39%48%42%24%7%

Beginners (groene golven) (knie- tot borsthoog): de meeste dagen, het hele jaar · Gevorderden (borsthoog tot net boven je hoofd): de meeste dagen in Mrt–Nov · Ervaren surfers (hoofdhoog en hoger): de meeste dagen in Jun

Modelschatting: geen geschikte boei binnen 50 km om ze mee te vergelijken.

DreamSea Santa Teresa zegt: "there’s always a perfect wave for beginners". Onze cijfers geven hier in sommige maanden minder dagen voor eerste lessen: zie ze als richtlijn. (pagina van het kamp)

Dagen zonder golven voor eerste lessen zijn te klein als elke beginnersspot onder 0,5 m blijft, en te groot als er geen in de band van 0,5 tot 2 m zit en er één boven ligt. De andere niveaus tellen naar de wand van de golf bij de piek: beginners op groene golven 0,6–1,2 m, gevorderden 1,2–2 m, ervaren surfers vanaf 1,5 m.

Wat een surfweek in Santa Teresa kost

Van US$ 940 tot US$ 1.800 per persoon, mediaan US$ 1.047: de laagste prijs voor een week met surflessen die 3 van de 11 kampen publiceren.

Laagste gepubliceerde surfweken

  • DreamSea Santa Teresa · vanaf US$ 940 (7 nachten · bed in slaapzaal · halfpension · 5 surflessen (7.5 u))
  • La Posada Surf Camp · vanaf US$ 1.047 (6 nachten · halfpension · 5 surflessen · board en wetsuit)
  • El Chante Surf House · vanaf US$ 1.800 (6 nachten · halfpension · 4 surflessen · board en wetsuit)

Cijfers van de eigen website van elk kamp, met de datum op zijn pagina. Kamer, seizoen en inbegrepen zaken verschillen: vergelijk het pakket, niet alleen de prijs.

  1. 1. DreamSea Santa Teresa

    Een surfhuis aan Playa Santa Teresa. Halfpension inbegrepen. Yoga, SUP, excursies en wandelen horen bij het surfen. Verblijven zijn vaste weekpakketten.

    Alle maaltijden · Glamping · Yoga · SUP · Excursies

  2. 2. La Posada Surf Camp

    ★ 4.7/5 (481 beoordelingen)

    Surfkamp en hostel in het centrum van Santa Teresa, op een paar stappen van het strand, met privékamers, gemengde slaapzalen en slaapzalen voor vrouwen, een zwembad, gedeelde keuken, bar en speelruimte. Het pakket Full Experience omvat 6 nachten, 4 surflessen met vervoer naar de leslocaties, board en UV-shirt, 2 yogalessen, dagelijks ontbijt plus 1 lunch of diner per dag, een snorkeltocht naar Isla Tortuga en een enkele transfer vanaf het vliegveld van San José of Liberia.

  3. 3. Lapoint Santa Teresa

    ★ 4.8/5 (283 beoordelingen) · Playa Carmen

    Een surfhuis naast Playa Carmen in Santa Teresa. Ontbijt en diner inbegrepen. Yoga hoort bij het surfen. Verblijven zijn vaste weekpakketten.

    Halfpension · Yoga

  4. 4. El Chante Surf House

    ★ 4.8/5 (63 beoordelingen)

    Familie-eigen boutique-surfhuis in Playa Hermosa, Santa Teresa, 4 minuten lopen van het strand, met 6 privékamers, een camper, zwembad, yogadek en gedeelde keuken. Het surfkamp omvat 6 nachten, 6 ontbijten, 4 diners van een privékok, 4 surflessen (surfguiding voor gevorderden), 2 yogalessen, een professionele fotoshoot, videoanalyse en onbeperkt gebruik van surfboards. Kinderen en huisdieren zijn welkom.

  5. 5. Lucero Surf Vacations

    ★ 4.9/5 (137 beoordelingen)

    Boutiquehotel in Balinese stijl in het centrum van Santa Teresa, 300 meter van het strand, met 8 verblijven: 5 hotelkamers met eigen badkamer, een tuinappartement met keuken en een huis met 2 slaapkamers en zeezicht; het ontbijt wordt naast het zwembad geserveerd. Het pakket Surf and Stay omvat 4 lessen van 90 minuten met vaste lokale instructeurs, onbeperkt gebruik van 20+ surfboards en dagelijks ontbijt.

  6. 6. Shaka Beach Retreat

    ★ 4.9/5 (96 beoordelingen) · vanaf US$ 170 per nacht

    Surfkamp voor volwassenen in Playa Hermosa, zo'n 15 minuten ten noorden van Santa Teresa, met kamers met eigen badkamer en airco in een tropische tuin, een open rancho met palmdak en een zwembad. Het pakket Ultimate Surf omvat dagelijks surfles van maandag tot zaterdag, dagelijks yoga, onbeperkt surfboards, elke dag een snack bij zonsopgang en brunch, en diner van zondag tot vrijdag. De minimumleeftijd is 15.

  7. 7. Perfect Sunset School

    ★ 4.9/5 (79 beoordelingen)

    Surfkamp en Spaanse taalschool in Playa Hermosa, Santa Teresa, op een paar stappen van de beachbreak, met maximaal 10 studenten per week in gedeelde of privékamers met airco. Het wekelijkse Surf Program omvat 7 nachten, 2 uur surfles per dag van maandag tot donderdag, vrij gebruik van surfboards, ontbijt van maandag tot zaterdag en diner van maandag tot vrijdag; het programma Surf and Spanish voegt dagelijks 2 uur Spaans toe.

  8. 8. Akih Pods Hostel

    ★ 4.6/5 (147 beoordelingen)

    Podhostel in Santa Teresa met slaapzalen in podstijl, nieuwe privécabins, gemeenschappelijke ruimtes en eventavonden met livemuziek en dinerfeestjes. De surfpakketten van 5, 7 of 9 nachten worden begeleid door gecertificeerde lokale instructeurs en omvatten dagelijks ontbijt, een surfboard tijdens de lessen, snorkeluitrusting en tips over surfspots; het pakket van 5 nachten heeft 3 surflessen en dat van 9 nachten 6.

  9. 9. Believe Surf & Yoga

    ★ 4.5/5 (209 beoordelingen)

    Surf- en yogalodge in Santa Teresa, op loopafstand van surfspot La Lora, met lofts met airco, standaardkamers, budgetkamers in een omgebouwde container, een gedeelde slaapzaal met airco, zwembad, eigen yogadek en eigen café. Het pakket 7 Nights Discover omvat dagelijks ontbijt, 7 yogalessen, 3 groepssurflessen voor beginners met board en rashguard, en een massage van 30 minuten; luchthaventransfers zijn niet inbegrepen.

  10. 10. PURE Santa Teresa

    Een surfhuis in Santa Teresa. Ontbijt en diner inbegrepen. Yoga, SUP, excursies en wandelen horen bij het surfen. Verblijven zijn vaste weekpakketten.

    Halfpension · Suite · Yoga · SUP · Excursies

  11. 11. Zeneidas Surf Garden

    ★ 4.4/5 (134 beoordelingen)

    Surf- en yogakamp op een paar stappen van de oceaan in Santa Teresa, waar gasten eerst een surfprogramma kiezen en daarna een verblijf aan het strand: een gedeeld Beach House met keuken, eethoek en tuin met hangmatten, privécottages of een deluxe studio met keuken en airco. De surfprogramma's tellen 4 tot 10 sessies met 2-3 personen per coach, en ochtendyoga, ijsbaden en een eigen host kunnen worden toegevoegd.

Veelgestelde vragen

Hoeveel surfcamps zijn er in Santa Teresa?

findsurfcamp.com vergelijkt 11 surfcamps in Santa Teresa.

Wat kost een surfweek in Santa Teresa?

Van US$ 940 tot US$ 1.800 per persoon, mediaan US$ 1.047: de laagste prijs voor een week met surflessen die 3 van de 11 kampen publiceren. De prijzen hebben we in oktober 2026 op de site van elk kamp gelezen.

Wanneer zijn er in Santa Teresa golven voor eerste lessen?

Santa Teresa: Bijna elke dag: Mei–Jun, Aug–Okt. De meeste dagen: Jul, Nov–Apr. Geschat voor de stranden uit swelldata van 1995-2025.

Hoe warm is het water in Santa Teresa?

In Santa Teresa is de zee tussen 28°C (82°F) in Nov en 30°C (85°F) in Mei: maandmedianen van de zeewatertemperatuur, 2015-2025.

Welk vliegveld ligt het dichtst bij Santa Teresa?

Daniel Oduber Quirós International Airport (LIR) is voor alle kampen hier het dichtstbijzijnde vliegveld, ongeveer 190-210 minuten met de auto.

Surfcamps per bestemming