Surfcamp Nosara, Costa Rica: 4 surfcamps vergeleken (2026)

Vergelijk 4 surfcamps in Nosara, Costa Rica: beoordeeld met 4.9/5, 4-5ft swell. Beoordelingen, surfcondities en seizoen naast elkaar.

Maaltijden inbegrepen bij 4 van de 4 kampen die het vermelden (3 met volpension). Yoga bij 2 kampen. Videoanalyse bij 4 kampen. Volgens de website van elk kamp.

Wanneer gaan: golven per maand

Hoe vaak elk surfdorp hier golven heeft voor elk niveau, per maand, 1995–2025. Eerste lessen zijn in het schuim vlak bij de kust en staan daarom in woorden; de andere niveaus heten naar wat je kunt en naar de golfhoogte op je lichaam. Welk niveau heb ik? · Zo rekenen we dit uit

Nosara · 4 kampen

Eerste lessen (schuim vlak bij de kust): Bijna elke dag: Aug. De meeste dagen: Sep–Jul.

% dagenJanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Eerste lessen74%73%73%73%84%84%80%86%84%81%75%71%
Te klein26%27%27%27%15%16%20%14%15%17%25%29%
Te groot0%0%0%0%1%0%0%0%1%2%0%0%
Beginners (groene golven)46%59%58%51%50%51%55%61%52%47%51%45%
Gevorderden42%34%41%52%60%59%47%50%54%55%43%40%
Ervaren surfers11%8%12%19%33%29%21%20%28%29%15%9%

Beginners (groene golven) (knie- tot borsthoog): de meeste dagen in Feb–Sep, Nov · Gevorderden (borsthoog tot net boven je hoofd): de meeste dagen in Apr–Jun, Aug–Okt · Ervaren surfers (hoofdhoog en hoger): geen maand op de meeste dagen

Modelschatting: geen geschikte boei binnen 50 km om ze mee te vergelijken.

Dagen zonder golven voor eerste lessen zijn te klein als elke beginnersspot onder 0,5 m blijft, en te groot als er geen in de band van 0,5 tot 2 m zit en er één boven ligt. De andere niveaus tellen naar de wand van de golf bij de piek: beginners op groene golven 0,6–1,2 m, gevorderden 1,2–2 m, ervaren surfers vanaf 1,5 m.

Wat een surfweek in Nosara kost

Van US$ 2.750 tot US$ 7.823 per persoon, mediaan US$ 3.350: de laagste prijs voor een week met surflessen die 3 van de 4 kampen publiceren.

Laagste gepubliceerde surfweken

  • Corky Carroll's Surf Resort · vanaf US$ 2.750 (7 nachten · privékamer · volpension · board en wetsuit)
  • Surf Bikini Retreat · vanaf US$ 3.350 (7 nachten · gedeelde kamer · volpension · board en wetsuit · luchthaventransfer)
  • Surf Simply · vanaf US$ 7.823 (7 nachten · privékamer · volpension · board en wetsuit · luchthaventransfer)

Cijfers van de eigen website van elk kamp, met de datum op zijn pagina. Kamer, seizoen en inbegrepen zaken verschillen: vergelijk het pakket, niet alleen de prijs.

  1. 1. Corky Carroll's Surf Resort

    ★ 4.9/5 (87 beoordelingen)

    Surfresort in Nosara, 2 minuten lopen van Playa Guiones, met 6 privébungalows op een halve acre kustbos, een zwembad en een open rancho voor snacks en drankjes. Het pakket van 7 nachten omvat dagelijkse surfcoaching op elk niveau, van beginner tot gevorderd, maaltijden, drankjes en surfmateriaal. Losse nachten, losse lessen en boardverhuur worden ook aangeboden.

  2. 2. Surf Bikini Retreat

    ★ 5/5 (86 beoordelingen)

    Surf- en yogaretreat alleen voor vrouwen in Nosara, opgezet door een lokale surfster, in een huis met privézwembad en maximaal 8 gasten per week. Het pakket van 7 nachten van zaterdag tot zaterdag omvat transfers van en naar het vliegveld van Liberia, 18 uur surfles, 4 videoanalyses, dagelijks yoga behalve op de vrije dag, sauna en ijsbad, een massage en 3 maaltijden per dag, behalve lunch en diner op de vrije Discovery Day.

  3. 3. Surf Simply

    ★ 4.9/5 (100 beoordelingen)

    Surfcoachingresort in Nosara, op 200m van de waterlijn, met alleen een beschermd natuurreservaat tussen de kamers en de golven. Elk van de 10 slaapkamers heeft een California-kingbed of 2 eenpersoonsbedden en een glazen wand naar de tuin. De week omvat ophalen van het vliegveld, maaltijden, drankjes en snacks, en coaching voor maximaal 14 gasten met videofeedback, theorielessen en sessies in het water; lunch en diner op woensdag zijn niet inbegrepen.

  4. 4. Ten Toes Surf + Stay

    ★ 4.9/5 (66 beoordelingen)

    School voor technische surfcoaching in Nosara, waarvan het pakket Surf + Stay gasten onderbrengt in het eigen surfhuis bij Playa Guiones. Elke dag is er een watersessie van 90 minuten, gefilmd in HD, een theoriesessie van 20-30 minuten met videoanalyse, ontbijt en board, leash en rashguard; yogalessen op 2-3 dagen per week, privévervoer van en naar het vliegveld en een foto- en videopakket zijn inbegrepen, en de middagen zijn vrij.

Veelgestelde vragen

Hoeveel surfcamps zijn er in Nosara?

findsurfcamp.com vergelijkt 4 surfcamps in Nosara.

Wat kost een surfweek in Nosara?

Van US$ 2.750 tot US$ 7.823 per persoon, mediaan US$ 3.350: de laagste prijs voor een week met surflessen die 3 van de 4 kampen publiceren. De prijzen hebben we in oktober 2026 op de site van elk kamp gelezen.

Wanneer zijn er in Nosara golven voor eerste lessen?

Nosara: Bijna elke dag: Aug. De meeste dagen: Sep–Jul. Geschat voor de stranden uit swelldata van 1995-2025.

Hoe warm is het water in Nosara?

In Nosara is de zee tussen 28°C (82°F) in Nov en 30°C (85°F) in Mei: maandmedianen van de zeewatertemperatuur, 2015-2025.

Welk vliegveld ligt het dichtst bij Nosara?

Daniel Oduber Quirós International Airport (LIR) is voor alle kampen hier het dichtstbijzijnde vliegveld, ongeveer 135 minuten met de auto.

Surfcamps per bestemming