Surfcamp Lacanau, Frankrijk: 3 surfcamps vergeleken (2026)

Vergelijk 3 surfcamps in Lacanau, Frankrijk: beoordeeld met 4.9/5, 3-7ft swell. Beoordelingen, surfcondities en seizoen naast elkaar.

Maaltijden inbegrepen bij 2 van de 3 kampen die het vermelden (2 met volpension). Yoga bij 2 kampen. Volgens de website van elk kamp.

Wanneer gaan: golven per maand

Hoe vaak elk surfdorp hier golven heeft voor elk niveau, per maand, 1995–2025. Eerste lessen zijn in het schuim vlak bij de kust en staan daarom in woorden; de andere niveaus heten naar wat je kunt en naar de golfhoogte op je lichaam. Welk niveau heb ik? · Zo rekenen we dit uit

Lacanau · 3 kampen

Eerste lessen (schuim vlak bij de kust): Bijna elke dag: Jun–Aug. De meeste dagen: Feb–Mei, Sep–Nov. Golven vaak te groot: Dec–Jan.

% dagenJanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Eerste lessen47%52%62%74%83%86%89%88%79%69%51%49%
Te klein1%0%1%3%4%6%4%4%5%1%1%1%
Te groot52%48%37%23%13%8%7%8%16%30%48%50%
Beginners (groene golven)14%15%23%36%48%54%63%59%45%30%21%17%
Gevorderden37%40%45%42%38%32%26%28%37%47%37%37%
Ervaren surfers71%70%56%40%26%16%13%15%27%49%63%67%

Beginners (groene golven) (knie- tot borsthoog): de meeste dagen in Jun–Aug · Gevorderden (borsthoog tot net boven je hoofd): geen maand op de meeste dagen · Ervaren surfers (hoofdhoog en hoger): de meeste dagen in Nov–Mrt

Vergeleken met de boei Cap Ferret, op 44 km, over 2022-2025: de dagen voor eerste lessen wijken gemiddeld 3 punten per maand af.

Dagen zonder golven voor eerste lessen zijn te klein als elke beginnersspot onder 0,5 m blijft, en te groot als er geen in de band van 0,5 tot 2 m zit en er één boven ligt. De andere niveaus tellen naar de wand van de golf bij de piek: beginners op groene golven 0,6–1,2 m, gevorderden 1,2–2 m, ervaren surfers vanaf 1,5 m.

  1. 1. UCPA Lacanau

    ★ 5/5 (36 beoordelingen)

    Het sportdorp en de surfschool van UCPA tegenover het centrale strand van Lacanau-Océan, met weekverblijven voor 18- tot 40-jarigen, vijf begeleide surfsessies en kamers voor twee of vier. Alle maaltijden inbegrepen.

  2. 2. So Nice Surfcamp

    ★ 4.9/5 (288 beoordelingen)

    Een surfkamp voor volwassenen dat So Nice Surf School sinds 2010 runt in eigen tenten op Camping La Grigne in Le Porge Océan, 12 km ten zuiden van Lacanau, met elke dag van de week een surfsessie. Maaltijden zijn niet inbegrepen; er is yoga.

  3. 3. Cheeky Family

    ★ 4.8/5 (627 beoordelingen)

    Een surfschool met eigen hostel en strandbar aan het zuidstrand van Lacanau-Océan, met surfkampen van twee tot zeven nachten. Alle maaltijden inbegrepen bij het weekkamp, met yoga.

Veelgestelde vragen

Hoeveel surfcamps zijn er in Lacanau?

findsurfcamp.com vergelijkt 3 surfcamps in Lacanau.

Wat kost een surfweek in Lacanau?

De goedkoopste gecontroleerde surfweek die we vonden kost € 710 per persoon bij UCPA Lacanau: 6-8 nachten met surflessen, zoals de site van het kamp het vermeldt. 1 van de 3 kampen hier publiceert een surfweekprijs die we hebben gecontroleerd. De prijzen hebben we in oktober 2026 op de site van elk kamp gelezen.

Wanneer zijn er in Lacanau golven voor eerste lessen?

Lacanau: Bijna elke dag: Jun–Aug. De meeste dagen: Feb–Mei, Sep–Nov. Golven vaak te groot: Dec–Jan. Geschat voor de stranden uit swelldata van 1995-2025.

Hoe warm is het water in Lacanau?

In Lacanau is de zee tussen 11°C (52°F) in Feb en 22°C (71°F) in Aug: maandmedianen van de zeewatertemperatuur, 2015-2025.

Welk vliegveld ligt het dichtst bij Lacanau?

Bordeaux–Mérignac Airport (BOD) is voor alle kampen hier het dichtstbijzijnde vliegveld, ongeveer 60-65 minuten met de auto.

Surfcamps per bestemming