Surfcamp Jacó, Costa Rica: 4 surfcamps vergeleken (2026)

Vergelijk 4 surfcamps in Jacó, Costa Rica: beoordeeld met 4.8/5, 3-5ft swell. Beoordelingen, surfcondities en seizoen naast elkaar.

Maaltijden inbegrepen bij 2 van de 2 kampen die het vermelden (1 met volpension). Yoga bij 3 kampen. Videoanalyse bij 3 kampen. Volgens de website van elk kamp.

Wanneer gaan: golven per maand

Hoe vaak elk surfdorp hier golven heeft voor elk niveau, per maand, 1995–2025. Eerste lessen zijn in het schuim vlak bij de kust en staan daarom in woorden; de andere niveaus heten naar wat je kunt en naar de golfhoogte op je lichaam. Welk niveau heb ik? · Zo rekenen we dit uit

Jacó · 4 kampen

Eerste lessen (schuim vlak bij de kust): Bijna elke dag, het hele jaar.

% dagenJanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Eerste lessen100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%
Te klein0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Te groot0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Beginners (groene golven)98%96%87%72%57%59%66%69%63%66%82%95%
Gevorderden15%23%45%67%77%79%70%76%74%69%49%24%
Ervaren surfers1%4%10%25%41%39%35%30%36%32%17%3%

Beginners (groene golven) (knie- tot borsthoog): de meeste dagen, het hele jaar · Gevorderden (borsthoog tot net boven je hoofd): de meeste dagen in Apr–Okt · Ervaren surfers (hoofdhoog en hoger): geen maand op de meeste dagen

Modelschatting: geen geschikte boei binnen 50 km om ze mee te vergelijken.

Dagen zonder golven voor eerste lessen zijn te klein als elke beginnersspot onder 0,5 m blijft, en te groot als er geen in de band van 0,5 tot 2 m zit en er één boven ligt. De andere niveaus tellen naar de wand van de golf bij de piek: beginners op groene golven 0,6–1,2 m, gevorderden 1,2–2 m, ervaren surfers vanaf 1,5 m.

  1. 1. Tropical Camas Surf House

    ★ 4.6/5 (19 beoordelingen)

    Surfhuis in lokale handen in Playa Hermosa, 5 km van Jacó, op loopafstand van het strand, met slaapzalen voor 4 en 6 personen met privacygordijnen en airco, privékamers en Surf Casitas. Het 7-Night Essential Pack omvat 6 surfsessies of -lessen, ijsbaden, foto's en video's, dagelijks ontbijt, een surfboard, 1 avonturentour en ophalen van het vliegveld voor groepen vanaf 2 personen.

  2. 2. Surf Synergy

    ★ 5/5 (199 beoordelingen)

    Surf- en wellnessresort in Jacó, verdeeld over 2 locaties, Casa Cielo Villa en de Bungalows, op een junglehelling boven de Stille Oceaan. De all-inclusive retreat van 7 nachten omvat 5 privé-surflessen met videoanalyse, dagelijks yoga, 3 maaltijden per dag behalve het diner op woensdag in het dorp, een massage van 1 uur, ijsbad en sauna, een excursie, professionele fotografie en luchthaventransfers heen en terug.

  3. 3. School of the World

    ★ 4.9/5 (87 beoordelingen)

    Surfschool die sinds 1997 lesgeeft vanaf een eigen campus in een rustige wijk van Jacó, een paar minuten lopen van het strand, met 13 gastenkamers, een klein zwembad, een yogastudio en gedeelde kamers waarin kamergenoten op geslacht en leeftijd worden ingedeeld. De surflessen duren 2 uur per dag van maandag tot vrijdag, met halverwege de week een videoanalyse, en zijn te combineren met lessen Spaans, yoga, fotografie of video; bij een gastgezin zijn ontbijt en diner inbegrepen.

  4. 4. Room2Board Hostel & Surf School

    ★ 4.5/5 (618 beoordelingen)

    Hostel direct aan het strand in Jacó met een eigen surfschool, privékamers en gemengde slaapzalen of slaapzalen alleen voor vrouwen, een zwembad met waterglijbaan, een dakterras, yogalessen en een restaurant en bar die dagelijks open zijn. Surflessen met tweetalige instructeurs (Spaans en Engels) zijn inclusief board en rashguard, en pakketten van 3, 5 of 7 lessen worden samen met een verblijf in het hostel verkocht; data en prijzen op aanvraag.

Veelgestelde vragen

Hoeveel surfcamps zijn er in Jacó?

findsurfcamp.com vergelijkt 4 surfcamps in Jacó.

Wat kost een surfweek in Jacó?

De goedkoopste gecontroleerde surfweek die we vonden kost US$ 600 per persoon bij Tropical Camas Surf House: 6-8 nachten met surflessen, zoals de site van het kamp het vermeldt. 2 van de 4 kampen hier publiceren een surfweekprijs die we hebben gecontroleerd. De prijzen hebben we in oktober 2026 op de site van elk kamp gelezen.

Wanneer zijn er in Jacó golven voor eerste lessen?

Jacó: Bijna elke dag, het hele jaar. Geschat voor de stranden uit swelldata van 1995-2025.

Hoe warm is het water in Jacó?

In Jacó is de zee tussen 28°C (82°F) in Nov en 30°C (85°F) in Apr: maandmedianen van de zeewatertemperatuur, 2015-2025.

Welk vliegveld ligt het dichtst bij Jacó?

Quepos Managua Airport (XQP) is voor alle kampen hier het dichtstbijzijnde vliegveld, ongeveer 75-90 minuten met de auto.

Surfcamps per bestemming