Surfcamp Hossegor, Frankrijk: 3 surfcamps vergeleken (2026)

Vergelijk 3 surfcamps in Hossegor, Frankrijk: beoordeeld met 4.6/5, 3-7ft swell. Beoordelingen, surfcondities en seizoen naast elkaar.

Yoga bij 2 kampen. Volgens de website van elk kamp.

Wanneer gaan: golven per maand

Hoe vaak elk surfdorp hier golven heeft voor elk niveau, per maand, 1995–2025. Eerste lessen zijn in het schuim vlak bij de kust en staan daarom in woorden; de andere niveaus heten naar wat je kunt en naar de golfhoogte op je lichaam. Welk niveau heb ik? · Zo rekenen we dit uit

Hossegor · 3 kampen

Eerste lessen (schuim vlak bij de kust): Bijna elke dag: Mei–Sep. De meeste dagen: Okt–Apr.

% dagenJanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Eerste lessen60%62%75%83%90%90%94%94%85%83%65%64%
Te klein1%0%2%4%4%7%4%4%6%2%2%1%
Te groot39%38%23%13%6%3%2%2%9%15%33%35%
Beginners (groene golven)22%24%36%49%62%69%76%72%57%44%29%28%
Gevorderden49%47%54%50%42%33%27%29%44%57%50%49%
Ervaren surfers73%73%58%43%29%17%12%17%32%49%67%69%

Beginners (groene golven) (knie- tot borsthoog): de meeste dagen in Mei–Sep · Gevorderden (borsthoog tot net boven je hoofd): de meeste dagen in Mrt–Apr, Okt–Nov · Ervaren surfers (hoofdhoog en hoger): de meeste dagen in Nov–Mrt

Vergeleken met de boei Donostia, op 46 km, over 2022-2025: de dagen voor eerste lessen wijken gemiddeld 5 punten per maand af.

Dagen zonder golven voor eerste lessen zijn te klein als elke beginnersspot onder 0,5 m blijft, en te groot als er geen in de band van 0,5 tot 2 m zit en er één boven ligt. De andere niveaus tellen naar de wand van de golf bij de piek: beginners op groene golven 0,6–1,2 m, gevorderden 1,2–2 m, ervaren surfers vanaf 1,5 m.

  1. 1. Concept Camp Hossegor

    ★ 4.3/5 (33 beoordelingen)

    Een surf- en yogavilla van Ocean Adventure, verkocht als weken van zaterdag tot zaterdag met vijf surflessen en fietsen; de kamers slapen tot zes personen. Yoga hoort bij het verblijf.

  2. 2. HEJMO Hostel

    ★ 4.8/5 (262 beoordelingen) · La Gravière

    Hostel in Soorts-Hossegor opgebouwd rond het surfseizoen, met slaapzalen, privékamers en een tuin, op een kort ritje van de stranden.

  3. 3. JO&JOE Hossegor

    ★ 4.6/5 (1502 beoordelingen) · La Gravière

    Groot designhostel in Soorts-Hossegor met slaapzalen en privékamers, een zwembad en een bar, binnen bereik van La Gravière en de beach breaks van Hossegor.

Veelgestelde vragen

Hoeveel surfcamps zijn er in Hossegor?

findsurfcamp.com vergelijkt 3 surfcamps in Hossegor.

Wat kost een surfweek in Hossegor?

De goedkoopste gecontroleerde surfweek die we vonden kost € 615 per persoon bij Concept Camp Hossegor: 6-8 nachten met surflessen, zoals de site van het kamp het vermeldt. 1 van de 3 kampen hier publiceert een surfweekprijs die we hebben gecontroleerd. De prijzen hebben we in oktober 2026 op de site van elk kamp gelezen.

Wanneer zijn er in Hossegor golven voor eerste lessen?

Hossegor: Bijna elke dag: Mei–Sep. De meeste dagen: Okt–Apr. Geschat voor de stranden uit swelldata van 1995-2025.

Hoe warm is het water in Hossegor?

In Hossegor is de zee tussen 12°C (54°F) in Feb en 23°C (73°F) in Aug: maandmedianen van de zeewatertemperatuur, 2015-2025.

Welk vliegveld ligt het dichtst bij Hossegor?

Biarritz Pays Basque airport (BIQ) is voor alle kampen hier het dichtstbijzijnde vliegveld, ongeveer 35 minuten met de auto.

Surfcamps per bestemming