Surfcamp El Sunzal: 2 surfcamps vergeleken (2026)

Vergelijk 2 surfcamps in El Sunzal, El Salvador: beoordeeld met 4.4/5, 3-4ft swell. Beoordelingen, surfcondities en seizoen naast elkaar.

El Sunzal Beach (1) · El Sunzal (1)

Maaltijden inbegrepen bij 2 van de 2 kampen die het vermelden. Yoga bij 2 kampen. Videoanalyse bij 2 kampen. Volgens de website van elk kamp.

Wanneer gaan: golven per maand

Hoe vaak elk surfdorp hier golven heeft voor elk niveau, per maand, 1995–2025. Eerste lessen zijn in het schuim vlak bij de kust en staan daarom in woorden; de andere niveaus heten naar wat je kunt en naar de golfhoogte op je lichaam. Welk niveau heb ik? · Zo rekenen we dit uit

El Sunzal · 2 kampen

Eerste lessen (schuim vlak bij de kust): Bijna elke dag, het hele jaar.

% dagenJanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Eerste lessen100%100%100%100%100%100%100%100%99%99%100%100%
Te klein0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Te groot0%0%0%0%0%0%0%0%1%1%0%0%
Beginners (groene golven)97%92%79%66%55%55%69%71%62%62%86%95%
Gevorderden10%19%38%57%64%68%57%57%64%59%30%9%
Ervaren surfers1%1%7%14%27%27%19%15%23%21%4%1%

Beginners (groene golven) (knie- tot borsthoog): de meeste dagen, het hele jaar · Gevorderden (borsthoog tot net boven je hoofd): de meeste dagen in Apr–Okt · Ervaren surfers (hoofdhoog en hoger): geen maand op de meeste dagen

Modelschatting: geen geschikte boei binnen 50 km om ze mee te vergelijken.

Dagen zonder golven voor eerste lessen zijn te klein als elke beginnersspot onder 0,5 m blijft, en te groot als er geen in de band van 0,5 tot 2 m zit en er één boven ligt. De andere niveaus tellen naar de wand van de golf bij de piek: beginners op groene golven 0,6–1,2 m, gevorderden 1,2–2 m, ervaren surfers vanaf 1,5 m.

  1. 1. Lapoint El Sunzal

    ★ 4.4/5 (86 beoordelingen) · El Sunzal Beach

    Een surfkamp aan het strand van El Sunzal. Halfpension inbegrepen. Yoga hoort bij het surfen. Verblijven zijn vaste weekpakketten.

    Alle maaltijden · Yoga

  2. 2. Laola El Salvador

    ★ 4.4/5 (86 beoordelingen) · El Sunzal

    Een surfkamp in El Sunzal. Halfpension inbegrepen. Yoga en videoanalyse horen bij het surfen. Verblijven zijn vaste weekpakketten.

    Yoga · Video-analyse

Veelgestelde vragen

Hoeveel surfcamps zijn er in El Sunzal?

findsurfcamp.com vergelijkt 2 surfcamps in El Sunzal.

Wat kost een surfweek in El Sunzal?

De goedkoopste gecontroleerde surfweek die we vonden kost € 1.156 per persoon bij Lapoint El Sunzal: 6-8 nachten met surflessen, zoals de site van het kamp het vermeldt. 1 van de 2 kampen hier publiceert een surfweekprijs die we hebben gecontroleerd. De prijzen hebben we in oktober 2026 op de site van elk kamp gelezen.

Wanneer zijn er in El Sunzal golven voor eerste lessen?

El Sunzal: Bijna elke dag, het hele jaar. Geschat voor de stranden uit swelldata van 1995-2025.

Hoe warm is het water in El Sunzal?

In El Sunzal is de zee tussen 28°C (83°F) in Feb en 30°C (86°F) in Mei: maandmedianen van de zeewatertemperatuur, 2015-2025.

Welk vliegveld ligt het dichtst bij El Sunzal?

El Salvador International Airport Saint Óscar Arnulfo Romero y Galdámez (SAL) is voor alle kampen hier het dichtstbijzijnde vliegveld, ongeveer 40 minuten met de auto.

Surfcamps per bestemming