Surfcamp Arugam Bay: 9 surfcamps vergeleken (2026)

Vergelijk 9 surfcamps in Arugam Bay, Sri Lanka: beoordeeld met 4.9/5, 4-5ft swell. Beoordelingen, surfcondities en seizoen naast elkaar.

Maaltijden inbegrepen bij 9 van de 9 kampen die het vermelden (1 met volpension). Yoga bij 7 kampen. Videoanalyse bij 8 kampen. Volgens de website van elk kamp.

Wanneer gaan: golven per maand

Hoe vaak elk surfdorp hier golven heeft voor elk niveau, per maand, 1995–2025. Eerste lessen zijn in het schuim vlak bij de kust en staan daarom in woorden; de andere niveaus heten naar wat je kunt en naar de golfhoogte op je lichaam. Welk niveau heb ik? · Zo rekenen we dit uit

Arugam Bay · 9 kampen

Eerste lessen (schuim vlak bij de kust): Bijna elke dag, het hele jaar.

% dagenJanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Eerste lessen100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%
Te klein0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Te groot0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Beginners (groene golven)97%98%99%97%60%42%34%33%43%84%95%94%
Gevorderden20%15%17%36%87%98%99%99%95%66%44%31%
Ervaren surfers2%1%1%6%50%74%75%73%60%21%7%4%

Beginners (groene golven) (knie- tot borsthoog): de meeste dagen in Okt–Mei · Gevorderden (borsthoog tot net boven je hoofd): de meeste dagen in Mei–Okt · Ervaren surfers (hoofdhoog en hoger): de meeste dagen in Mei–Sep

Modelschatting: geen geschikte boei binnen 50 km om ze mee te vergelijken.

Surf & Yoga Arugam Bay zegt: "It rarely gets big and it rarely gets flat.". Onze cijfers komen daarmee overeen. (pagina van het kamp)

Dagen zonder golven voor eerste lessen zijn te klein als elke beginnersspot onder 0,5 m blijft, en te groot als er geen in de band van 0,5 tot 2 m zit en er één boven ligt. De andere niveaus tellen naar de wand van de golf bij de piek: beginners op groene golven 0,6–1,2 m, gevorderden 1,2–2 m, ervaren surfers vanaf 1,5 m.

Wat een surfweek in Arugam Bay kost

Van US$ 500 tot US$ 600 per persoon, mediaan US$ 575: de laagste prijs voor een week met surflessen die 3 van de 9 kampen publiceren.

Laagste gepubliceerde surfweken

  • SAFA Surf & Yoga Camp · vanaf US$ 500 (6 nachten · bed in slaapzaal · halfpension · 10 surflessen (15 u) · board en wetsuit)
  • Wanderlust Surf Camp · vanaf US$ 575 (7 nachten · bed in slaapzaal · ontbijt · dagelijkse surfles · board en wetsuit)
  • Arugam Bay Surf Center · vanaf US$ 600 (6 nachten · gedeelde kamer · ontbijt · 10 surflessen)

Cijfers van de eigen website van elk kamp, met de datum op zijn pagina. Kamer, seizoen en inbegrepen zaken verschillen: vergelijk het pakket, niet alleen de prijs.

  1. 1. SAFA Surf & Yoga Camp

    ★ 4.7/5 (200 beoordelingen)

    Een surf- en yogakamp direct aan het strand van Arugam Bay met dagelijkse surflessen, yoga, Sri Lankaans eten en uitstapjes, met slaapzalen en kamers aan het strand. Halfpension, met videoanalyse van je surfen.

  2. 2. Wanderlust Surf Camp

    ★ 5/5 (79 beoordelingen)

    Een klein surfkamp in Arugam Bay met slaapzaalbedden en privékamers, twee surflessen per dag, boards en vervoer naar de spots. Ontbijt inbegrepen, met wekelijkse videoanalyse.

  3. 3. Surf & Yoga Arugam Bay

    ★ 4.7/5 (164 beoordelingen)

    Onderdeel van een surf- en yoganetwerk in Azië, met kamers in Arugam Bay en dagelijkse surfcoaching. Ontbijt, brunch en diner worden geserveerd, met yoga en videoanalyse.

  4. 4. Arugam Bay Surf Center

    ★ 5/5 (324 beoordelingen)

    Een surfschool uit 2020 waarvan het kamp Paradise Palms 350 meter van de hoofdstraat van Arugam Bay ligt, met gedeelde kamers, cabana's en villa's en surfsessies door de week. Ontbijt inbegrepen, met yoga en videoanalyse.

  5. 5. Breakers Surf Academy

    Een surfacademie in Arugam Bay waarvan het Surf House op 20 meter van de Main Point-break ligt, met kamers met airco en eigen badkamer voor 2 tot 6 personen, een zwembad, een yogastudio, een dakbar en een openluchtbioscoop. De kampen duren 7, 14 of 21 nachten met dagelijks ontbijt, lessen met ISA-gecertificeerde coaches (20 uur per week in het Intense-kamp), surftheorie, videoanalyse, vervoer naar de spots en per week een yogasessie en een excursie; diner is extra.

  6. 6. Banana Surf Camp

    ★ 4.9/5 (189 beoordelingen)

    Een surfkamp 20 meter van het strand vlak bij de hoofdstraat van Arugam Bay, met zeven tweepersoonskamers, een slaapzaal met vier bedden en een zwembad, open van mei tot oktober. Ontbijt inbegrepen, met yoga en videoanalyse.

  7. 7. Star Rest Surf Camp

    ★ 4.8/5 (120 beoordelingen)

    Een hotel met een eigen surfkamp in Arugam Bay, net naast de hoofdstraat en op 20 meter van het strand, dicht bij Main Point en Baby Point, met 4 tweepersoonskamers met airco en 2 met ventilator rond een tuin. Het surfkamp omvat surfsessies 's ochtends en 's middags met tuktukvervoer voor jou en je surfplank, videoanalyse om de surfdag, een dag surftheorie, dagelijks ontbijt en 4 diners.

  8. 8. Rupa's Surf Camp

    ★ 5/5 (8 beoordelingen)

    Een surfkamp in Arugam Bay dat sinds 1978 surfers ontvangt, met lessen, kamers aan de strandweg en Sri Lankaanse gastvrijheid. Halfpension, met yoga en videoanalyse.

  9. 9. Coco Surf Camp

    Surfkamp aan zee aan de Cemetery Road in Arugam Bay, op korte loopafstand van de surfspot, met privékamers met airco (kingsizebed, terras, zeezicht) en gemengde slaapzalen met maximaal 4 bedden en kluisjes, plus een tuin en een surfprepstation. Het pakket Coco First Wave voor beginners omvat 6 nachten, 6 ontbijten en 3 diners, een surfcursus van 5 x 2 uur met ISA-gecertificeerde instructeurs in groepen van maximaal 3, surftheorie, materiaal, vervoer naar de lessen, één videoanalyse en twee yogalessen van 1 uur; bij Coco Full Stoke wordt de cursus verdubbeld tot 10 sessies.

Veelgestelde vragen

Hoeveel surfcamps zijn er in Arugam Bay?

findsurfcamp.com vergelijkt 9 surfcamps in Arugam Bay.

Wat kost een surfweek in Arugam Bay?

Van US$ 500 tot US$ 600 per persoon, mediaan US$ 575: de laagste prijs voor een week met surflessen die 3 van de 9 kampen publiceren. De prijzen hebben we in oktober 2026 op de site van elk kamp gelezen.

Wanneer zijn er in Arugam Bay golven voor eerste lessen?

Arugam Bay: Bijna elke dag, het hele jaar. Geschat voor de stranden uit swelldata van 1995-2025.

Hoe warm is het water in Arugam Bay?

In Arugam Bay is de zee tussen 28°C (82°F) in Jan en 30°C (86°F) in Apr: maandmedianen van de zeewatertemperatuur, 2015-2025.

Welk vliegveld ligt het dichtst bij Arugam Bay?

Batticaloa International Airport (BTC) is voor alle kampen hier het dichtstbijzijnde vliegveld, ongeveer 130-135 minuten met de auto.

Surfcamps per bestemming